Czy Yahoo Small Business Free jest bezpłatny?

Yahoo aukcji biznesowych i małych przedsiębiorstw to dwie różne rzeczy, nie daj się pomylić przez podobnie brzmiące nazwy. Giełda biznesowa na Yahoo jest dla użytkowników, aby dowiedzieć się, że Twoja firma…

Lista firm na Yahoo jest dla użytkowników, aby dowiedzieć się o swojej firmie lokalnie poprzez mapy i wszystkie. Ale mały biznes Yahoo jest usługa hostingowa świadczona przez firmę. Jest on uważany za najlepszą usługę hostingową świadczoną przez firmę, ludzie z problemami budżetowymi mogą korzystać z tej usługi. Są one udowodnienie rozwiązań e-commerce wraz z hostingiem, rejestracji nazwy domeny, projektowania strony i więcej.

System hostingowy Yahoo jest wyposażony w wbudowane narzędzia, konta e-mail i certyfikaty SSL.

Jeśli jesteś małą firmą i chcesz skonfigurować swoją obecność w Internecie, powinieneś spróbować. Należy pamiętać, że małe przedsiębiorstwo przez Yahoo nie jest bezpłatne i trzeba płacić miesięczną premię za korzystanie z ich usług. Ale, w moim mniemaniu, oferują one rozsądne rozwiązania niż konkurenci. Tak więc, wyglądałoby to jak darmowa usługa dla Ciebie.

Teraz przyjrzyjmy się planom rozszerzonym przez zespół Yahoo.

Jedną rzeczą do zauważenia jest to, że wszystkie plany hostingowe Yahoo pochodzą z co najmniej pięciu lat planów przedpłaconych, w przeciwnym razie możesz być zmuszony zapłacić wysoką premię.

Podstawowy plan – podstawowy plan małego biznesu jest przedłużony w cenie 2,59 dolarów miesięcznie. Plan ten dostaje podstawowe udogodnienia, takie jak przestrzeń dyskowa, przepustowość, domena, adresy e-mail i więcej. Możesz mieć domenę i 100 subdomeny, 250 adresów e-mail, bezpłatny certyfikat SSL, 24*7 phoneBusiness Management Articles i wsparcie online.

Zaawansowany plan – Zaawansowany plan pochodzi z wszystkich ofert w planie podstawowym i ma kilka dodatkowych rzeczy do niego, które mogą nadawać się do dużych witryn biznesowych. Jest to plan kosztuje 3,89 dolarów miesięcznie, który da Ci 500 adresów e-mail i 50 GB miejsca na dysku i przepustowości. Plus będzie miał bezpieczny menedżer FTP i można tworzyć nieograniczone bazy danych, dopóki nie zabraknie miejsca na dysku. Plan ten jest również wyposażony w phpMyAdmin z ochroną hasłem dla Twojej zawartości.

The Premier Plan – The premier plan is their high-end plan which cost $4.89 per month. Otrzymasz wszystkie funkcje zawarte w zaawansowanym planie z kilkoma dodatkowymi korzyściami. Możesz zarejestrować 1000 adresów e-mail, a limit danych na przestrzeni dyskowej i przepustowości zostanie zniesiony. Będziesz miał nieograniczoną przestrzeń i transferu danych, jeśli wybierzesz ten plan.

Źródło: https://smallbusiness.yahoo.com/websites

Przeczytaj inne artykuły na portalnowinka.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*